20 listopada odbyła się w Warszawie  w Sheraton Warsaw Hotel konferencja  ITwiz CLOUD COMPUTING  jak dobrze przygotować migrację do chmury, w której mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

Podczas licznych prelekcji na konferencji poruszone zostały kwestie rozwiązania chmurowego, miedzy innymi:
Jak zintegrować własne środowisko z chmurą?Jak musi zmienić się organizacja aby zintegrować własne środowisko z chmurą?
Można było również wysłuchać przedstawicieli organizacji które wykorzystały chmurę obliczeniową do tworzenia bardziej innowacyjnych produktów lub wykorzystały chmurę obliczeniową jako element strategii wsparcia i cyfrowej transformacji biznesu
Jako Grupa EIP prezentowaliśmy między innymi produkty oraz możliwości naszego Data Center MAIN:
KOLOKACJA – RELOKACJA I MIGRACJA DANYCH I SERWERÓW
IAAS – ŚRODOWISKO DEDYKOWANE – PRIVATE CLOUD
MAAS – ŚRODOWISKO DEDYKOWANE – BARE METAL AS A SERVICE
Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej:

MAIN Data Center – kolokacja i serwery dedykowane

Wykorzystujemy rozwiązania, które maksymalizują bezpieczeństwo, gwarantują elastyczne zarządzanie zasobami i są przyjazne środowisku. Zapraszamy do MAIN.

Read More

Na konferencji godnie reprezentowali EIP: Prezes Paweł Prasuła, Prezes Paweł Rotuski, Marek Turek, Mariusz Petrykowski, Michał Kaczorowski oraz Wojciech Lewandowski.
Było nam miło gościć na naszym stoisku szereg osób odpowiedzialnych za infrastrukturę i usługi IT w organizacjach oraz ich cyfrową transformację.
Cieszymy się, że podczas rozmów mogliśmy wymienić się naszymi doświadczeniami oraz wiedzą, jak zawsze były to inspirujące spotkania.