20 listopada odbyła się w Warszawie w Sheraton Warsaw Hotel Konferencja – ITwiz CLOUD COMPUTING „Jak dobrze przygotować migrację do chmury?” – w której mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

Podczas licznych prelekcji na konferencji poruszone zostały kwestie rozwiązania chmurowego, miedzy innymi:
Jak zintegrować własne środowisko z chmurą?
Jak musi zmienić się organizacja aby zintegrować własne środowisko z chmurą?
Można było również wysłuchać przedstawicieli organizacji które wykorzystały chmurę obliczeniową do tworzenia bardziej innowacyjnych produktów lub wykorzystały chmurę obliczeniową jako element strategii wsparcia i cyfrowej transformacji biznesu.
Jako Grupa EIP prezentowaliśmy między innymi produkty oraz możliwości naszego Data Center MAIN:
Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej MAIN Data Center – kolokacja i serwery dedykowane.

Wykorzystujemy rozwiązania, które maksymalizują bezpieczeństwo, gwarantują elastyczne zarządzanie zasobami i są przyjazne środowisku. Zapraszamy do MAIN.

Na naszym stoisku, niezmiernie miło było nam gościć szereg osób odpowiedzialnych za infrastrukturę i usługi IT w organizacjach oraz ich cyfrową transformację. Cieszymy się, że podczas rozmów mogliśmy wymienić się naszymi doświadczeniami oraz wiedzą. Jak zawsze były to inspirujące spotkania.

Na konferencji godnie reprezentowali EIP i MAIN (na zdjęciach powyżej): Prezes Paweł Prasuła, Prezes Paweł Rotuski, Marek Turek, Mariusz Petrykowski, Michał Kaczorowski oraz Wojciech Lewandowski.