Firma EIP S.A. w tym roku ponownie zajęła pierwsze miejsce w rankingu partnerów Dynamics NAV! Zostaliśmy wyróżnieni tym tytułem już po raz 3!

Microsoft Polska ogłosił oficjalne wyniki rankingu Partnerów Microsoft Dynamics na rok 2018. Partnerami w tym roku zostały także firmy: NAV24 Sp. z o.o. ? trzecie miejsce, : IT Integro Sp. z o.o ? drugie miejsce, zaś EIP na pierwszym miejscu w ramach produktu Dynamics NAV. Cieszymy się, że Klienci doceniają naszą pracę i darzą nas zaufaniem.

Do naszego sukcesu przyczynił się profesjonalizm oraz zaangażowanie całego zespołu EIP S.A. Ocenie przez Microsoft co roku podlega wartość sprzedaży produktów, liczba nowych klientów jak i stałe podnoszenie kompetencji oraz działania w zakresie marketingu. Wobec otrzymanego wyróżnienia czujemy się zobligowani do dalszej pracy i rozwoju.

Tymczasem nie spoczywamy na laurach i dbamy o stały rozwój naszych umiejętności.
Zaangażowanie działu Dynamics NAV w każdy kolejny projekt skutkuje, nowymi doświadczeniami, którymi możemy dzielić się w zespole. Poszerzamy nasze kompetencje poprzez szkolenia i uczestnictwo w konferencjach.
Przed nami uczestnictwo w konferencji Directions EMEA w Holandii, z której przebiegu już niebawem zdamy relacje.
Tytuł  Partner of the Year jest przyznawany za najlepsze wyniki w oficjalnym rankingu partnerów, organizowanym od 1 lipca do 30 czerwca każdego roku.