Firma EIP S.A. w tym roku ponownie zajęła pierwsze miejsce wrankingu partnerów Dynamics NAV! Zostaliśmy wyróżnieni tym tytułem już po raz 3!

 Microsoft Polska ogłosił oficjalne wyniki rankingu Partnerów Microsoft Dynamics na rok 2018. Partnerami w tym roku zostały także firmy: NAV24 Sp. z o.o. – trzecie miejsce, : IT Integro Sp. z o.o – drugie miejsce, zaś EIP na pierwszym miejscu w ramach produktu Dynamics NAV.Cieszymy się, że Klienci doceniają naszą pracę i darzą nas zaufaniem.

Do naszego sukcesu przyczynił się profesjonalizm oraz zaangażowanie całego zespołu EIP S.A. Ocenie przez Microsoft co roku podlega wartość sprzedaży produktów, liczba nowych klientów jak i stałe podnoszenie kompetencji oraz działania w zakresie marketingu. Wobec otrzymanego wyróżnienia czujemy się zobligowani do dalszej pracy i rozwoju.

Tymczasem nie spoczywamy na laurach i dbamy o stały rozwój naszych umiejętności. Zaangażowanie działu Dynamics NAV w każdy kolejny projekt skutkuje, nowymi doświadczeniami, którymi możemy dzielić się w zespole. Poszerzamy nasze kompetencje poprzez szkolenia i uczestnictwo w konferencjach. Przed nami uczestnictwo w konferencji Directions EMEA w Holandii, z której przebiegu już niebawem zdamy relacje.
Tytuł  Partner of the Year jest przyznawany za najlepsze wyniki w oficjalnym rankingu partnerów, organizowanym od 1 lipca do 30 czerwca każdego roku.