Wzmocnienie pozycji EIP SA na polskim i europejskim rynku oraz koncentracja kompetencji dwóch zespołów w zakresie Microsoft Dynamics 365 Business Central.

To główne cele akwizycji spółki Dynamics Development Center Sp. z o.o. i włączenia jej do struktur EIP SA.

Chcemy zostać partnerem numer jeden w Europie w zakresie Microsoft Dynamics 365 Business Central. Posiadając silną pozycję na rynku polskim, naszym celem na najbliższe dziesięć lat jest ekspansja na rynek europejski i rozwinięcie tam kanału sprzedaży.” – mówi Marta Osiak, dyrektor Działu Dynamics w EIP SA.

Jednym z elementów realizacji tej strategii jest budowa silnego zespołu konsultantów i deweloperów działającego na rynku europejskim, jak również dywersyfikacja portfela klientów. Właśnie z tego względu EIP SA zdecydowało się na włączenie Dynamics Development Center Sp. z o.o. do portfolio spółek EIP Group.

Powiększenie zespołu i koncentracja kompetencji pozwoli na realizację projektów globalnych oraz tak ważną dla klientów redundancję zasobów. Jest to bardzo istotne, bo widzę duże zapotrzebowanie na wysokiej klasy specjalistów ERP w Europie.” ? komentuje Marta Osiak.

Staliśmy się jednym z największych partnerów Microsoft specjalizujących się w rozwiązaniu Dynamics 365 Business Central. Do grona 35 aktualnie pracujących w EIP SA specjalistów dołącza bowiem kolejnych 28 wysokiej klasy ekspertów. Transakcja z pewnością da nam też nową energię i przyspieszy wzrost EIP SA na rynku.” ? przekonuje Marta Osiak.

EIP SA i Dynamics Development Center Sp. z o.o. od ponad 10 lat specjalizują się we wdrożeniach rozwiązań Microsoft Dynamics NAV. Oba podmioty, zarówno Dynamics Development Center Sp. z o.o., jak i EIP SA, tworzą własne funkcjonalności rozbudowujące możliwości systemu ERP Microsoft NAV, a obecnie Business Central.

„Wraz z premierą Microsoft Dynamics 365 Business Central, zaczęliśmy specjalizować się także w rozwiązaniach dedykowanych i aplikacjach Power Platform.” ? wyjaśnia Marta Osiak.

Microsoft Dynamics 365 Business Central – w najnowszej wersji – to ostatni upgrade oprogramowania jakiego będą potrzebować nasi klienci. Aktualizacja głównego systemu będzie się odbywać na podobnych zasadach, jak aktualizacja Windows, a o upgrade dodatków zadbamy jako partner strategiczny naszych klientów.” ? podsumowuje Marta Osiak.

  • EIP Group wdraża najnowsze technologie kluczowych, światowych producentów rozwiązań IT. Misją Grupy jest dostarczanie rozwiązań informatycznych oraz kompleksowe wsparcie klientów w rozwoju środowisk IT i realizacji procesów biznesowych.
  • EIP Group łączy unikalne kompetencje związane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii IT: Business Software, Hardware, Security i Private Cloud.
  • EIP Group to ponad 20 lat doświadczenia, 150 specjalistów z branży IT i ponad 150 milionów złotych przychodu rocznie.
  • Spółki wchodzące w skład EIP Group to: EIP SA, MAIN Sp. z o.o., TELSAR Sp. z o.o., MEDSAR Sp. z o.o., Omecon Sp. z o.o., System Security Sp. z o.o., CETEC Sp. z o.o. oraz Dynamics Development Center Sp. z o.o.