W jakim kierunku powinny ewoluować strategie rozwoju aplikacji i wykorzystywanych w firmie rozwiązań, aby stały się źródłem realnej przewagi konkurencyjnej? Na to pytanie dla ITwiz odpowiada nasz Dynamics NAV Consultant, Marcin Karpacz.

Microsoft 365 pomoże zrewolucjonizować biznes

Za sukcesami przedsiębiorstw uznawanych za liderów cyfrowej transformacji stoi najczęściej zdolność do przebudowy strategii biznesowej oraz możliwość podejmowania decyzji na podstawie wartościowych i aktualnych danych.
Zdolność ta jest pochodną kultury organizacyjnej oraz otwartości organizacji na zmiany. Wymaga jednak posiadania narzędzi biznesowych, które nie tylko stanowić będą wsparcie realizacji krytycznych procesów biznesowych, ale jednocześnie ? nie ograniczając nowych inicjatyw biznesowych ? umożliwią łatwe sięgnięcie po dodatkowe rozwiązania i narzędzia.
Elastyczność, na jaką można pozwolić sobie z rozwiązaniami Microsoft, to najważniejsza korzyść, której wymaga biznes, aby odnieść sukces w czasach cyfrowej transformacji. Trudno więc nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że ? oparta na nowatorskiej architekturze i wykorzystująca potencjał sprawdzonego środowiska chmury obliczeniowej ? platforma Microsoft Dynamics 365 pomaga zrewolucjonizować biznes.

Artykuł dostępny jest na łamach ITwiz pod linkiem: