Licencja i wdrożenie Dynamics 365 for Sales z upustem 50% – promocja EIP i Microsoft.  Teraz masz wyjątkową okazję na zakup licencji modułu Dynamics 365 for Sales z 50% zniżką!

Oferta promocyjna Microsoft trwa do 31.12.2017 i obejmuje pakiet do 25 użytkowników. Dodatkowo EIP Sp. z o.o., Partner Roku Microsoft FY 2017 oferuje do zakupu licencji w promocyjnej cenie na kompleksowe usługi wdrożeniowe, które obejmują konfigurację procesów sprzedażowych, migrację bazy klientów czy szkolenia pracowników.

Szczegóły oferty i cennik

Cena licencji Dynamics 365 for Sales w promocji -50%, to 40 USD miesięcznie na użytkownika. Do każdego zakupu min. 5 licencji firma EIP oferuje pakiet usług wdrożeniowych w promocyjnej cenie 3000 PLN netto! Pakiet obejmuje pełne wsparcie w realizacji projektu: 3 dni wdrożeniowe, 1 dzień konfiguracji procesów i uruchomienia systemów, 1 dzień szkolenia i 1 dzień asysty powdrożeniowej.

Gdzie jest największa wartość?

Korzystając z promocji Microsoft i EIP już niewielkie firmy mogą skorzystać z profesjonalnego rozwiązania Microsoft i szybciej budować swoją przewagę konkurencyjną. Ogromną przewagą wdrożenia rozwiązania Microsoft jest nie tylko liczba funkcjonalności, ale również wsparcie konsultantów, którzy pomagają zaprojektować procesy sprzedażowo-marketingowe w przedsiębiorstwie. Dokładne możliwości Dynamics 365 możesz poznać podczas spotkania lub prezentacji online z naszym konsultantem – omówimy konkretne przykłady efektywnego zastosowania oprogramowania w Twojej organizacji.

Wybierz partnera, który przeprowadzi Cię przez proces wdrożenia i pomoże w idealnym dostosowaniu produktu do potrzeb Twojej organizacji.

EIP Sp. z o.o. zajmuje się implementacją systemów Microsoft od 2006 roku. W portfolio klientów są takie firmy jak Inter Cars S.A., Transbit, Intenson czy Gordon. Zespół ma zróżnicowane doświadczenie w realizacji projektów międzynarodowych, a specjaliści EIP mają na swoim koncie sukcesy wdrożeniowe systemu Dynamics NAV w kilkunastu krajach Europy.

Microsoft Dynamics 365 to zestaw aplikacji wspierających najważniejsze procesy biznesowe, takie jak sprzedaż, księgowość, marketing czy obsługa klienta. Elastyczność tego rozwiązania polega na dowolnym łączeniu modułów, których chcemy używać i przypisywaniu ich do użytkowników w opcji pełnej lub ograniczonej.

Więcej o planach i aplikacjach Dynamics 365 przeczytasz tu: LINK

Moduł Dynamics 365 for Sales to CRM, który pozwala sprawnie zarządzać bazą kontaktów oraz szczegółowo analizować procesy sprzedaży. Tego typu system jest niezbędny w niemal każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od jego wielkości czy rodzaju działalności, a wybranie aplikacji działającej w środowisku Microsoft gwarantuje łatwą integrację z Office 365 oraz możliwość rozbudowywania o kolejne moduły, rozszerzenia i dodatki od giganta z Redmont.

Dowiedz się więcej o EIP i poznaj pełną ofertę promocji na licencje i wdrożenia produktów Microsoft Dynamics ? nav@eip.pl

A jeżeli jesteś zainteresowany wypróbowaniem Dynamics 365, odezwij się do nas.