Od 9 do 13 lipca w Waszyngtonie odbywa się międzynarodowa konferencja Partnerów Microsoft. W tym roku EIP Sp. z o.o. spotkało wyjątkowe wyróżnienie – firma dołączyła do Inner Circle for Microsoft Dynamics!

Na tegorocznym Microsoft Inspire pojawiło się ponad 16 tysięcy osób! Tym samym, jest to największa i najważniejsza konferencja skupiająca Partnerów Microsoft. W Waszyngtonie spotykają się pracownicy i kierownictwo Microsoft oraz liderzy IT z całego świata. Wszystko po to, aby inspirować się w wytyczaniu nowych trendów i innowacji, a także zawrzeć znajomości i rozpocząć współpracę niezbędną do dalszego rozwoju.
Naszym przedstawicielem w Waszyngtonie jest Robert Rus, Business Development Manager odpowiedzialny za strategiczną współpracę EIP z Microsoft.
Microsoft Inspire to w sumie prawie 800 prelekcji oraz sesji poświęconych produktom Microsoft i wsparciu biznesowemu. Duży akcent położony jest na tematy związane z chmurą oraz cyfrową transformacją. Wydarzenie sprzyja również tworzeniu społeczności Partnerów Microsoft i jest niewątpliwie jedną z najlepszych okazji, aby budować nowe możliwości współpracy w międzynarodowym środowisku.

Firma EIP nagrodzona elitarnym wyróżnieniem Inner Circle

EIP w tym roku nie tylko jest obecne na Microsoft Inspire jako jeden z Partnerów. Nasza firma została wyróżniona członkostwem w Inner Circle for Microsoft Dynamics, co oznacza dołączenie do elitarnego grona skupiającego jedynie ok. 1% firm z globalnej sieci partnerów Microsoft. W tym roku jest ich zaledwie 40. EIP jako jedyna firma z Polski i jedna z nielicznych w Europie Środkowo – Wschodniej otrzymała to wyróżnienie. Wpływ na to mają nasze wyniki biznesowe oraz zaangażowanie we współpracę z klientami w dostarczaniu im najlepszych rozwiązań. Jest to ogromne wyróżnienie, które stawia nas na równi z największymi, światowymi firmami i potwierdza nasze najwyższe kompetencje w zakresie Microsoft Dynamics.