Partner Plus Champion’s Club 2018

ago

W ostatnim roku ciężko pracowaliśmy nad projektami i wdrożeniami opartymi o rozwiązania Cisco Systems i udało się  -wykonaliśmy nasz plan sprzedaży z nadwyżką i jako jedyni w Polsce dołączyliśmy do Partner Plus Champion’s Club 2018.. Wśród partnerów z Europy Wschodn
Microsoft Dynamics 365 Business Central jako nowa odsłona Dynamics NAV w chmurze

ago

Dynamics 365 Business Central to nowe hasło na rynku produktów Dynamics. Czym jest nowe dzieło firmy Microsoft? 
Microsoft Partner of The Year 2018

ago

Firma EIP S.A. w tym roku ponownie zajęła pierwsze miejsce wrankingu partnerów Dynamics NAV! Zostaliśmy wyróżnieni tym tytułem już po raz 3!
Tydzień z EIP

ago

EIP jako partner Cisco w ramach promocji edukacyjnej „Learn Without Limits” wspólnie z przedstawicielami firmy Cisco 23.05.2018 r. zorganizowało cykl pokazów w Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach.
Słownik języka IT. Tom1. Programowanie

ago

Terminologia w branży IT może wydawać się skomplikowana, a od zrozumienia języka technicznego często zależy komfort współpracy z firmami zajmującymi się technologią. Prezentujemy  pierwszą część naszego subiektywnego słownika, w którym Adam Zubka - Microsoft Dynamics NAV Senior Programmer w EIP, przybliża kilka pojęć związanych z programowaniem.
Check your inbox for a subscription confirmation email.
By confirming your subscription you will receive the latest content published on this website and consent to your information being securely processed and stored.