EIP wyróżnione certyfikatem Złotego Płatnika!

EIP wyróżnione certyfikatem Złotego Płatnika!

Published

Tytuł "Złotego Płatnika" przyznawany jest firmom, które zachowują najwyższe standardy płatnicze, w tym roku, po raz drugi znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych!

Certyfikat "Złotego Płatnika" przyznawany jest przez Euler Hermes - firmę zajmującą się ubezpieczaniem należności i windykacją. Prowadzony przez Euler Hermes Program Analiz Należności pozwala na monitorowanie Wskaźnika Moralności Płatniczej firm, dzięki czemu kontrahenci mogą podejmować świadome decyzje finansowe i zwiększyć bezpieczeństwo zawieranych transakcji. 
EIP Sp. z o.o. w tym roku po raz drugi otrzymała certyfikat "Złotego Płatnika", co oznacza, że znaleźliśmy się w gronie firm o najwyższym Wskaźniku Moralności Płatniczej i jesteśmy wiarygodnym i sprawdzonym partnerem. 

Copy as a Plain Text

Share

Słownik języka IT. Tom1. Programowanie

Terminologia w branży IT może wydawać się skomplikowana, a od zrozumienia języka technicznego często zależy komfort współpracy z firmami zajmującymi się technologią. Prezentujemy  pierwszą część naszego subiektywnego słownika, w którym Adam Zubka - Microsoft Dynamics NAV Senior Programmer w EIP, przybliża kilka pojęć związanych z programowaniem.