EIP z tytułem Partner of The Year 2017 for Dynamics NAV firmy Microsoft

EIP z tytułem Partner of The Year 2017 for Dynamics NAV firmy Microsoft

Published

W tym roku firma EIP została podwójnie wyróżniona przez Microsoft. W skali globalnej członkostwem w elitarnym Inner Circle, a w Polsce tytułem najlepszego partnera rozwiązań Dynamics NAV - Partner of The Year 2017!

Microsoft Polska ogłosił dziś oficjalne  wyniki rankingu partnerów Microsoft Dynamics na rok 2017.  Partnerami roku FY2017 zostały firmy: Intersys – w ramach produktu Dynamics CRM (nowa nazwa Dynamics 365 Customer Engagement), Bonair  - w ramach produktu Dynamics AX i EIP – w ramach produktu Dynamics NAV. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom - to nasz wspólny sukces! 

Otrzymane wyróżnienie jest wynikiem pracy całego zespołu EIP. Microsoft ocenia nie tylko wyniki sprzedaży, ale również realizację obranej strategii, osiągnięcie założonych celów biznesowych, kompetencje zespołu oraz działania marketingowe. Tytuł Partnera Roku w segmencie rozwiązań Dynamics NAV jest dla nas potwierdzeniem, że droga, którą obraliśmy jest właściwym wyborem. Jest to również niesamowita motywacja, która zobowiązuje do dalszego rozwoju.

Droga do kolejnych sukcesów

Przed nami realizacja kolejnych, ambitnych planów. W osiągnięcie założonych celów zaangażowany jest cały zespół Dynamics NAV. Nieustannie podnosimy nasze kompetencje dbając o najwyższą jakość pracy. Uczestniczymy w najważniejszych konferencjach międzynarodowych i przykładamy wagę do wymiany wiedzy w zespole. W najbliższym czasie weźmiemy m.in. udział  w konferencji Directions EMEA w Madrycie i NAV Techdays w Antwerpii. Dzięki temu nasz zespół dynamicznie się rozwija i razem z naszymi klientami wytyczamy drogi do sukcesu - rozwoju biznesu na międzynarodowych rynkach.

Tytuł Partner of the Year trafia do partnerów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w oficjalnym rankingu partnerów prowadzonym co roku w okresie od 1 lipca do 30 czerwca.  
Wyróżnienie Inner Circle for Dynamics zostaje przyznane za wyniki biznesowe w zakresie sprzedaży rozwiązań biznesowych z rodziny Dynamics, do której należy gama produktów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem (ERP), oraz zarządzanie relacjami z klientami (CRM).

Copy as a Plain Text

Share

Related Stories
EIP w Rankingu Firm IT – Raport ITwiz Best100

ago

Polski rynek IT w 2016 r. – nowy lider i dywersyfikacja sprzedaży. "Na polski rynek IT w ubiegłym roku – w tym układ czołówki rankingu ITwiz Best 100 – wpływ miały niewątpliwie dwie duże transakcje. Pierwszą była, ogłoszona jeszcze w październiku 2015 roku i zakończ
To przedsiębiorcy kształtują trendy na rynku oprogramowania

ago

Marta Osiak - Dynamics NAV Department Director w EIP Sp. z o.o. udzieliła komentarza do artykułu o kierunkach rozwoju oprogramowania wspierającego zarządzanie firmą, autorstwa Piotra Waszczuka. Artykuł ukazał się w raporcie BEST100 2017. 
Inwestujemy w zrozumienie unikalnych potrzeb biznesowych naszych Klientów

ago

Paweł Prasuła, Prezes Zarządu EIP, na łamach raportu BEST100 opowiedział o kierunkach rozwoju firmy, rozwoju oferty w zakresie systemów wspierających zarządzanie Microsoft Dynamics NAV, a także o potrzebach polskich  firm w obszarach: bezpieczeństwa, usług dedykowanych dla centrów danych i infrastruktury sieciowej.
Oficjalny ranking partnerów Microsoft Dynamics – co to jest?

ago

Wdrożenie systemu ERP to skomplikowany proces, który wymaga ścisłej współpracy pomiędzy firmą a klientem. Im większe doświadczenie i zaangażowanie wdrożeniowca, tym lepsze efekty dla obu stron. Co roku Microsoft przyznaje status Partnera Roku tej firmie, która wyróżnia się na tle innych najlepszymi wynikami.