EIP w Inner Circle for Microsoft Dynamics - elitarnym gronie 40 strategicznych partnerów Microsoft z całego świata!

EIP w Inner Circle for Microsoft Dynamics - elitarnym gronie 40 strategicznych partnerów Microsoft z całego świata!

Od 9 do 13 lipca w Waszyngtonie odbywa się międzynarodowa konferencja Partnerów Microsoft. W tym roku EIP Sp. z o.o. spotkało wyjątkowe wyróżnienie - firma dołączyła do Inner Circle for Microsoft Dynamics!

Na tegorocznym Microsoft Inspire pojawiło się ponad 16 tysięcy osób! Tym samym, jest to największa i najważniejsza konferencja skupiająca Partnerów Microsoft. W Waszyngtonie spotykają się pracownicy i kierownictwo Microsoft oraz liderzy IT z całego świata. Wszystko po to, aby inspirować się w wytyczaniu nowych trendów i innowacji, a także zawrzeć znajomości i rozpocząć współpracę niezbędną do dalszego rozwoju. Naszym przedstawicielem w Waszyngtonie jest Robert Rus, Business Development Manager odpowiedzialny za strategiczną współpracę EIP z Microsoft.
Microsoft Inspire to w sumie prawie 800 prelekcji oraz sesji poświęconych produktom Microsoft i wsparciu biznesowemu. Duży akcent położony jest na tematy związane z chmurą oraz cyfrową transformacją. Wydarzenie sprzyja również tworzeniu społeczności Partnerów Microsoft i jest niewątpliwie jedną z najlepszych okazji, aby budować nowe możliwości współpracy w międzynarodowym środowisku.

Firma EIP nagrodzona elitarnym wyróżnieniem Inner Circle 

EIP w tym roku nie tylko jest obecne na Microsoft Inspire jako jeden z Partnerów. Nasza firma została wyróżniona członkostwem w Inner Circle for Microsoft Dynamics, co oznacza dołączenie do elitarnego grona skupiającego jedynie ok. 1% firm z globalnej sieci partnerów Microsoft. W tym roku jest ich zaledwie 40. EIP jako jedyna firma z Polski i jedna z nielicznych w Europie Środkowo - Wschodniej otrzymała to wyróżnienie.  Wpływ na to mają nasze wyniki biznesowe oraz zaangażowanie we współpracę z klientami w dostarczaniu im najlepszych rozwiązań. Jest to ogromne wyróżnienie, które stawia nas na równi z największymi, światowymi firmami i potwierdza nasze najwyższe kompetencje w zakresie Microsoft Dynamics.
MI Shabbir Shikora‏ @ShabbirShikora  10.07.jpgShabbir Shikora‏ @ShabbirShikora  10.07.jpgMicrosoft Inspire EIP 2017.jpgIMG_5930.JPGboldem podkreślono nazwy firm, które dotały się do grona Inner CircleRobert Rus - nasz Business Development Manager :)
Related Stories
To przedsiębiorcy kształtują trendy na rynku oprogramowania

Marta Osiak - Dynamics NAV Department Director w EIP Sp. z o.o. udzieliła komentarza do artykułu o kierunkach rozwoju oprogramowania wspierającego zarządzanie firmą, autorstwa Piotra Waszczuka. Artykuł ukazał się w raporcie BEST100 2017. 
EIP numerem 1 w Oficjalnym Rankingu Partnerów Microsoft

EIP jest złotym partnerem Microsoft w zakresie rozwiązań ERP. Nasza praca została doceniona przez Microsoft wyróżnieniami takimi jak Partner Roku, czy członkostwo w President's Club, który zrzesza zaledwie 5% partnerów z całego świata. Tym razem po raz kolejny zdobyliśmy pierwsze miejsce w kwartalnym podsumowaniu rankingu partnerów Microsoft NAV.  
EIP partnerem LS RETAIL - producenta specjalistycznego oprogramowania dla sektora handlu detalicznego.

LS Retail to globalny lider skalowalnych rozwiązań do zarządzania złożonymi procesami operacyjnymi m.in. w branżach takich jak moda, elektronika, meble, travel & duty free, restauracje, kawiarnie , forecourt & c-stories i wielu innych. W czerwcu firma EIP dołączyła do grona oficjalnych partnerów producenta.  
EIP z tytułem Partner of The Year 2017 for Dynamics NAV firmy Microsoft

W tym roku firma EIP została podwójnie wyróżniona przez Microsoft. W skali globalnej członkostwem w elitarnym Inner Circle, a w Polsce tytułem najlepszego partnera rozwiązań Dynamics NAV - Partner of The Year 2017!
Check your inbox for a subscription confirmation email.
By confirming your subscription you will receive the latest content published on this website and consent to your information being securely processed and stored.