EIP Sp. z o.o. jest Srebrnym Partnerem Veeam już kolejny rok!

EIP Sp. z o.o. jest Srebrnym Partnerem Veeam już kolejny rok!

Published

Już trzeci rok z rzędu nasza firma otrzymała wyróżnienie, jakim jest Srebrne Partnerstwo Veeam! Jest to wyznacznik naszego zaangażowania w rozwój klientów poprzez rozwiązania Veeam, które zwiększają bezpieczeństwo i dostępność ich biznesów.

Veeam Software oferuje rozwiązania z zakresu dostępności - jest to oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych, platform chmurowych, odzyskiwania danych i wirtualizacji serwerów. Misją Veeam jest wspieranie biznesu działającego w trybie 24.7.365. i zapewnianie maksymalnej szybkości przywracania maszyn wirtualnych i wszystkich usług IT. Bezpieczeństwo zewnętrznego backupu w chmurze zapewnia 256-bitowe szyfrowanie AES. Oprogramowanie Veeam jest skutecznym narzędziem do zarządzania infrastrukturą IT, szczególnie w przypadku awarii. Gwarantuje bezpieczeństwo danych, szybkość reakcji, odzyskanie wszystkich plików i aplikacji, a co za tym idzie, zapewnia spokój działom IT.
EIP Sp. z o.o. jest Srebrnym Partnerem Veeam od 2013 r., to oznacza udaną współpracę nad najlepszymi rozwiązaniami dla naszych klientów, trwającą już od trzech lat!

Copy as a Plain Text

Share

Oficjalny ranking partnerów Microsoft Dynamics – co to jest?

Wdrożenie systemu ERP to skomplikowany proces, który wymaga ścisłej współpracy pomiędzy firmą a klientem. Im większe doświadczenie i zaangażowanie wdrożeniowca, tym lepsze efekty dla obu stron. Co roku Microsoft przyznaje status Partnera Roku tej firmie, która wyróżnia się na tle innych najlepszymi wynikami.