HDS Summer Session - EIP z nagrodą za Debiut Roku 2016 !

HDS Summer Session - EIP z nagrodą za Debiut Roku 2016 !

Published

Podczas czerwcowego spotkania organizowanego przez Hitachi Data Systems, Paweł Prasuła - Prezes Zarządu EIP Sp. z o.o. odebrał w imieniu spółki nagrodę za Debiut Roku 2016!

Spotkanie HDS Summer Session odbyło się w Warszawie, 21 czerwca 2017 r. W wakacyjnej atmosferze wysłuchać można było prezentacji m.in. na temat bezpiecznego zarządzania danymi w przedsiębiorstwie, również w kontekście GDPR. W agendzie spotkania znalazły się też zagadnienia związane z pracą na plikach współdzielonych, nagrywaniem rozmów i wideo oraz archiwizacją - zestaw dobrych i innowacyjnych praktyk do zastosowania w infrastrukturze IT. 
W drugiej części spotkania wręczono nagrody Hitachi Data Systems Partner Awards. Nagrodę za Debiut Roku 2016 (w zakresie sprzedaży enterprise)dla EIP Sp. z o.o. odebrał Prezes Zarządu - Paweł Prasuła. 
IMG_3536.JPGIMG_0079.JPGIMG_0070.JPGIMG_3547.JPGPP z nagroda.jpg

Copy as a Plain Text

Share

Inwestujemy w zrozumienie unikalnych potrzeb biznesowych naszych Klientów

Paweł Prasuła, Prezes Zarządu EIP, na łamach raportu BEST100 opowiedział o kierunkach rozwoju firmy, rozwoju oferty w zakresie systemów wspierających zarządzanie Microsoft Dynamics NAV, a także o potrzebach polskich  firm w obszarach: bezpieczeństwa, usług dedykowanych dla centrów danych i infrastruktury sieciowej.