Od 1 lipca w rozwiązaniu Dynamics 365 pojawią się nowe obszary funkcjonalne!!!

Od 1 lipca w rozwiązaniu Dynamics 365 pojawią się nowe obszary funkcjonalne!!!

Dynamics 365 dostarcza najnowocześniejsze usługi, które łączą wszystkie dane w przedsiębiorstwie, aby można było szybciej podejmować lepsze decyzje i osiągnąć optymalne wyniki. Dodatkowo rozwój produktu stale postępuje, o czym może świadczyć najnowsza funkcja – Integracja Dynamics 365 z LinkedIn Navigator Sales.

Dynamics Relationship Sales

Obszar Dynamics 365 for Sales został zintegrowany z LinkedIn Sales Navigator. Integracja ta wspiera proces sprzedaży, poprzez wykorzystanie bazy 500 mln specjalistów. W ramach tego rozwiązania klient otrzymuje także obszar Sales, co daje nowe możliwości:
  • wykorzystanie sygnałów w wiadomościach e-mail, CRM i LinkedIn
  • ułatwiony bezpośredni dostęp do sieci firmowej
  • wgląd w statystyki aktywności
  • wysyłanie wiadomości InMail
  • zbudowanie silnych relacji z istniejącymi kontaktami, uzyskując dostęp do szczegółów profilu LinkedIn, w tym zdjęć, bieżących ról i historii pracy

Dynamics 365 for Talent, czyli rekrutacja i zarządzanie pracownikami zintegrowane z LinkedIn

Pracownicy są sercem każdej firmy, a talent jest niewątpliwie najbardziej rzadkim i kosztownym zasobem. Aby pomóc firmom lepiej zarządzać i pielęgnować ten cenny zasób, Microsoft wprowadza nową aplikację dla organizacji HR - Dynamics 365 for Talent. Dynamics 365 for Talent zapewnia 360-stopniową wizję pracowników dzięki modułowi, który umożliwia organizacjom:
  • szybszy dostęp do najlepszych talentów dzięki integracji z LinkedIn Recruiter, która udostępnia dynamiczne profile kandydatów, dostarczając  menedżerom i ankieterom najbardziej aktualne informacje
  • zapewnienie zindywidualizowanych doświadczeń w ramach zatrudniania, które przyspieszają zdolność pracowników do wpływania na określone działania i zasoby edukacyjne, a także umożliwiają dostęp do odpowiednich kontaktów
  • zapoznanie się z aktualnym doświadczeniem swoich pracowników poprzez skonsolidowany profil HR, który zawiera informacje o profilu pakietu Office 365, Dynamics 365 i LinkedIn

Dynamics 365 for Retail

Oferta Dynamics 365 for Retail to nowa, inteligentna usługa w chmurze, która zapewnia sprzedawcom detalicznym zintegrowane podejście do zarządzania ich działalnością oraz przejrzysty obraz sklepu, pracowników, klientów, zapasów oraz finansów. Scentralizowane zarządzanie biznesem na wszystkich poziomach umożliwia usprawnienie sprzedaży już w momencie kontaktu klienta z pracownikiem. Ma to na celu zapewnienie klientowi lepszej obsługi oraz doświadczenia związanego z procesem sprzedaży. 
Bez tytułu.png

Zapraszam do kontaktu z nami:nav@eip.pl

Related Stories
Co wiemy o planach rozwoju Dynamics NAV oraz Dynamics 365?

Kiedy Microsoft zapowiedział, że najbliższy czas zespół poświęci na rozwój Dynamics 365 opartego na chmurze Azure, wśród użytkowników i klientów NAV on-premise pojawiły się obawy, czy w takim układzie producent zrezygnuje z rozwijania „niechmurowej” wersji systemu. W jednym z ostatnich webinarów Microsoft Directions: Roadmap – Dynamics NAV, Marko Perisic, General Manager Dynamics SMB rozwiał wszelkie wątpliwości.
Na czym polega "modułowość" Microsoft Dynamics 365?

Chociaż Dynamics 365 nie jest już nowością, to nadal budzi wiele wątpliwości. Szczególnie, od kiedy został dodatkowo opakowany  modułami dedykowanymi oraz precyzyjnymi planami licencjonowania. Skąd właśnie taki podział produktów dla klientów Microsoft i jak należy go rozumieć? 
Największe różnice między Microsoft Dynamics NAV(Microsoft Dynamics 365Business Central) a Microsoft Dynamics AX (Microsoft dynamics 365 for Operations)

Klienci często zastanawiają się jaki system ERP wybrać: Dynamics NAV (Microsoft Dynamics 365 Business Central)  czy Dynamics AX (Dynamics 365for Operations). To często zadawane pytanie. 
Extreme 365 - relacja z konferencji

Prawie 1000 osób – partnerów, klientów, konsultantów i programistów spotkało się 19 marca w Dubrowniku na czterodniowej konferencji Extreme365, poświęconej w całości możliwościom, przyszłości i pracy ze środowiskiem Microsoft Dynamics 365. 
Check your inbox for a subscription confirmation email.
By confirming your subscription you will receive the latest content published on this website and consent to your information being securely processed and stored.