Hitachi zapowiada trzy nowe modele platformy VMP do nadzoru wideo

Hitachi zapowiada trzy nowe modele platformy VMP do nadzoru wideo

Published

Firma Hitachi, producent sprzętu IT i partner biznesowy EIP rozszerzyła swoją działalność o kompetencje z zakresu monitoringu cctv, prężnie rozwijającego się rynku, obecnie wartego ponad 6 mld. dolarów. Platforma Video Management Platform przeznaczona jest do zarządzania nadzorem wideo - rejestruje obraz i posiada opcję jego przeglądu oraz analizy pozostałych danych związanych z nadzorem. Podstawą oprogramowania do wirtualizacji jest znana już Unified Compute Platform Hitachi. Nowe narzędzie łączy zasoby serwerowe, pamięci masowe oraz sieci, jest skalowalne i współpracuje z innymi aplikacjami. Dostępne będą trzy modele platformy: VMP 150, VMP 500 oraz VMP 1000.

Hitachi zapowiada kolejne kroki w rozwoju oferty rozwiązań do zarządzania wideo. W rozwoju kompetencji ma pomóc partnerstwo strategiczne z dostawcami Milestone Systems oraz OnSSI. My już niedługo będziemy mieli okazję poznać bliżej te rozwiązania i - mamy nadzieję - solidnie przetestować!

Share

Czego możemy się nauczyć od prekursorów wdrażania rozwiązań kognitywnych w biznesie?

Za 3 lata rynek systemów kognitywnych będzie wart 13 bilionów dolarów. W ramach przygotowań do październikowej konferencji "World of Watson" w Las Vegas IBM przepytało 600 osób, które zajmują kierownicze stanowiska w organizacjach korzystających z dobrodziejstw kognitywistyki. Wyniki pozwoliły wyszczególnić 5 faktów o ich obecnym poziomie zaawansowania.