Co nowego w NAV 2016? Krótka relacja z Directions EMEA

Co nowego w NAV 2016? Krótka relacja z Directions EMEA

W dniach 5-7 października w Mannheim odbyła się międzynarodowa konferencja Directions EMEA 2015, która zgromadziła prawie 1400 osób od partnerów i ekspertów Microsoft z ponad 40 krajów. Nie zabrakło również teamu EIP!

Podczas konferencji zaprezentowano najnowszą wersję NAV 2016 i omówiono najważniejsze zmiany nastąpiły w min. obszarach:  Workflow, OCR, dostępność na telefony komórkowe, integracja z Dynamics CRM, udoskonalenia w Web Client, Power BI, zarządzanie finansami, jeszcze lepszy upgrade do najnowszych wersji.

Świat staje się coraz bardziej cyfrowy i przedsiębiorstwa każdej wielkości szukają najlepszego rozwiązania, które umożliwi przekształcenie organizacji tak, by zyskać największą efektywność i usprawnić procesy biznesowe, oraz pozwoli na bezpieczne wykorzystywanie chmury, usprawniając przy tym pracę i dostęp do potrzebnych danych w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Poniżej przedstawiam najważniejsze, nowe funkcje Microsoft Dynamics NAV 2016. To pierwszy z cyklu postów poświęconych relacji z Mannheim, ponieważ konferencja była naprawdę interesująca. Mamy wiele nowych, praktycznych informacji, z którymi będę się z Wami dzielić! Zapraszam do lektury :)
151009_emea.jpg

Co umożliwiają nam nowe funkcje w Microsoft Dynamics NAV 2016? Do najważniejszych można zaliczyć:

  • mobilną pracę na wysokim poziomie, dzięki łatwej w użyciu aplikacji dla wszystkich urządzeń – telefonów, tabletów oraz innych urządzeń z systemem Android, iOS, lub Windows
  • zwiększenie wiedzy biznesowej z gotowymi, wbudowanymi dashboardami Microsoft Power BI oraz połączeniami, które dają zespołom natychmiastowy dostęp do kluczowych wskaźników wydajności w intuicyjnym, łatwym w użyciu środowisku, zaprojektowanym do bezpiecznej współpracy
  • zwiększenie sprzedaży, poprawienie jakości obsługi klienta oraz usprawnienie procesu zamówienia –to cash- poprzez natywną integrację z Microsoft Dynamics CRM Online
  • korzystanie z udogodnień klasy korporacyjnej takich jak skalowalność, bezpieczeństwo i dostępność w chmurze, z nową opcją wdrożenia Microsoft Dynamics NAV na Microsoft Azure SQL Database, czyli relacyjną bazą danych działającą jako usługa (database-as-a-service)
  • digitalizację przedsiębiorstw z rozszerzonym zarządzaniem dokumentami, obiegiem dokumentów i technologią OCR (rozpoznawanie tekstu w zeskanowanym dokumencie), które znacznie pomagają zautomatyzować procesy i wyeliminować transakcje papierowe w przedsiębiorstwie
  • łatwiejsze wykorzystanie mocy chmury z rozbudowanymi możliwościami rozszerzania oraz połączeń, aby pomóc klientom i partnerom łatwiej zintegrować Microsoft Dynamics NAV z innymi usługami w chmurze
W nowej wersji Microsoft oferuje zupełnie nowy edytor kodu, który dzięki swoim zaletom sprawia, że tworzenie rozszerzeń dla systemu NAV może być bardzo szybkie i łatwo uaktualniane.
Related Stories
EIP na Directions EMEA! Relacja z konferencji i zapowiedź nowości

Directions EMEA 2017 okazała się największą do tej pory! Dla EIP była to już 5 konferencja, jak zwykle spędzona w inspirującym gronie konsultantów i programistów.
Czy warto przeprowadzić upgrade Microsoft Dynamics NAV 2016? Nasze wrażenia po zmianie

Różnice pomiędzy poprzednią wersją Microsoft Dynamics NAV 2009 a wersją ulepszoną w roku 2016 roku są znaczące. Zalety nowej wersji, które przekonują do przeprowadzenia aktualizacji to:
Microsoft Dynamics NAV 2016 („Corfu”) już dostępny w wersji beta

W dniach 12-16 lipca w Orlando odbyła się jedna z ważniejszych konferencji partnerskich Microsoft – Worldwide Partner Conference. W konferencji wzięło udział ponad 14 tysięcy uczestników. Firma Microsoft potwierdziła kontynuację zeszłorocznej strategii Mobility first & Cloud First i zakłada w najbliższych latach rosnący rozwój w dziedzinie mobile oraz rozwiązań chmurowych. Zaprezentowano także nową wersję systemu Dynamics NAV 2016.
Relacja z pierwszego dnia konferencji Directions EMEA 2016

Tegoroczna konferencja Directions EMEA to największe dotychczas wydarzenie poświęcone systemowi Microsoft Dynamics NAV. Do Pragi przyjechało aż 1754 uczestników z 52 krajów, wśród których znaleźli się reprezentanci 588 firm partnerskich. W ciągu trzech dni wezmą udział w
Check your inbox for a subscription confirmation email.
By confirming your subscription you will receive the latest content published on this website and consent to your information being securely processed and stored.