Fascynuje mnie rytm – zarówno w życiu, jak i w biznesie

Fascynuje mnie rytm – zarówno w życiu, jak i w biznesie

Published

Z Pawłem Prasuła, współtwórcą i prezesem zarządu EIP, rozmawiamy o wprowadzonym w życiu prywatnym i zawodowym rytmie, który rządzi każdym jego dniem; wartościach, którymi kieruje się w swoim życiu; zarządzaniu firmą; kierunkach i strategii działania; czynnikach motywujących oraz powodach podjęcia decyzji o zdobyciu tzw. dużej Korony Ziemi, dziewięciu najwyższych szczytów na wszystkich kontynentach.

 

 

W każdym projekcie – zarówno związanym z biznesem, jak i zdobywaniem kolejnych szczytów – ważna jest wiedza. Gdy coś robisz, musisz albo być w tym bardzo dobry, albo pozyskać niezbędną wiedzę i stać się specjalistą.

Paweł Prasuła

Zaczęło się od…

… przyjaźni dwóch entuzjastów nowych technologii – mojej i Roberta. Małymi krokami rozwijaliśmy pomysł na biznes. Poznawaliśmy zaawansowane technologie IT i ich dostawców. Tak powstało EIP, którego nazwa pochodzi od skrótu Everything Is Possible – wszystko jest możliwe. To hasło przyświeca nam w budowaniu silnej marki. Dzięki niemu znajdujemy sposoby, aby trudne zadania i przeszkody przekształcać w szanse. Nie boimy się wyzwań, a najtrudniejsze projekty dają nam największą satysfakcję. Od początku istnienia stawiamy na biznes odpowiedzialny i nowoczesny. Lojalność i zaufanie klientów są dla nas bezcenne. Z tą myślą realizujemy powierzone nam projekty. Tak budujemy pozycję EIP jako wiarygodnego partnera na rynku IT.

Cały artykuł dostępny jest na łamach ITwiz: 

Fascynuje mnie rytm – zarówno w życiu, jak i w biznesie | ITwiz

http://itwiz.pl/fascynuje-mnie-rytm-zarowno-zyciu-jak-biznesie/

Artykuł pojawił się w magazynie ITwiz 4(36) 2017

Copy as a Plain Text

Share

Attachments

Download All

Paweł Prasuła_sylwetka_itwiz36.pdf

pdf | 1.11 MB

Download
Related Stories
Rozwój technologii i sposobów finansowania muszą iść w parze

ago

O możliwych sposobach finansowania projektów IT i konieczności ich dostosowania do wymagań działów biznesowych magazynowi ITwiz opowiedział Paweł Prasuła, prezes zarządu EIP.
Stawiamy na własne centra danych i Green IT

ago

W lipcowym numerze magazynu ITwiz Paweł Prasuła, prezes zarządu EIP opowiedział o planach budowy własnych centrów danych, nowych usługach, inwestycjach w Odnawialne Źródła Energii, korzyściach z rewitalizacji i relokacji infrastruktury IT.
Model chmury przestaje być ograniczeniem w kastomizacji oprogramowania biznesowego

ago

Chmura obliczeniowa pozwala w łatwy i ekonomiczny sposób sięgnąć po szereg rozwiązań biznesowych. Nowe rozwiązania chmurowe nie stanowią też ograniczenia dla możliwości precyzyjnego dopasowania wdrażanych w formie usługi systemów do specyficznych potrzeb biznesowych, a co za tym idzie – podnoszą użyteczność aplikacji w modelu SaaS. Marta Osiak - Dynamics NAV Divison Director w EIP i Rafał Rudalski - Dynamics NAV Programmer w EIP, komentują możliwości rozwoju rozszerzeń dla systemu NAV.
Inwestujemy w zrozumienie unikalnych potrzeb biznesowych naszych Klientów

ago

Paweł Prasuła, Prezes Zarządu EIP, na łamach raportu BEST100 opowiedział o kierunkach rozwoju firmy, rozwoju oferty w zakresie systemów wspierających zarządzanie Microsoft Dynamics NAV, a także o potrzebach polskich  firm w obszarach: bezpieczeństwa, usług dedykowanych dla centrów danych i infrastruktury sieciowej.

Pioniersko zintegrowana platforma obliczeniowa i fundament dla zwinnego środowiska IT

VersaStack to definiowane programowo i zautomatyzowane rozwiązanie, które zapewnia fundamenty niezbędne do dynamicznego rozwoju dzisiejszych modeli biznesowych. Platforma ta powstała z połączenia rozwiązań serwerowych i sieciowych Cisco oraz technologii pamięci masowych IBM. Czy współpraca dwóch gigantów branży IT to rewolucja w zintegrowanych infrastrukturach IT?