Wszystko, co niezbędne do cyfrowego sukcesu

Wszystko, co niezbędne do cyfrowego sukcesu

W jakim kierunku powinny ewoluować strategie rozwoju aplikacji i wykorzystywanych w firmie rozwiązań, aby stały się źródłem realnej przewagi konkurencyjnej? Na to pytanie dla ITwiz odpowiada nasz Dynamics NAV Consultant, Marcin Karpacz.

Microsoft 365 pomoże zrewolucjonizować biznes

Za sukcesami przedsiębiorstw uznawanych za liderów cyfrowej transformacji stoi najczęściej zdolność do przebudowy strategii biznesowej oraz możliwość podejmowania decyzji na podstawie wartościowych i aktualnych danych. Zdolność ta jest pochodną kultury organizacyjnej oraz otwartości organizacji na zmiany. Wymaga jednak posiadania narzędzi biznesowych, które nie tylko stanowić będą wsparcie realizacji krytycznych procesów biznesowych, ale jednocześnie – nie ograniczając nowych inicjatyw biznesowych – umożliwią łatwe sięgnięcie po dodatkowe rozwiązania i narzędzia. Elastyczność, na jaką można pozwolić sobie z rozwiązaniami Microsoft, to najważniejsza korzyść, której wymaga biznes, aby odnieść sukces w czasach cyfrowej transformacji. Trudno więc nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że – oparta na nowatorskiej architekturze i wykorzystująca potencjał sprawdzonego środowiska chmury obliczeniowej – platforma Microsoft Dynamics 365 pomaga zrewolucjonizować biznes.

Artykuł dostępny jest na łamach ITwiz pod linkiem:

Microsoft Dynamics 365 pomoże zrewolucjonizować biznes | ITwiz

Read More

Attachments

Download All

Raport Aplikacje Biznesowe Perspektywa 2017_Marcin Karpacz.pdf

pdf | 1.17 MB

Download
Related Stories
Model chmury przestaje być ograniczeniem w kastomizacji oprogramowania biznesowego

Chmura obliczeniowa pozwala w łatwy i ekonomiczny sposób sięgnąć po szereg rozwiązań biznesowych. Nowe rozwiązania chmurowe nie stanowią też ograniczenia dla możliwości precyzyjnego dopasowania wdrażanych w formie usługi systemów do specyficznych potrzeb biznesowych, a co za tym idzie – podnoszą użyteczność aplikacji w modelu SaaS. Marta Osiak - Dynamics NAV Divison Director w EIP i Rafał Rudalski - Dynamics NAV Programmer w EIP, komentują możliwości rozwoju rozszerzeń dla systemu NAV.
Fascynuje mnie rytm – zarówno w życiu, jak i w biznesie

Z Pawłem Prasuła, współtwórcą i prezesem zarządu EIP, rozmawiamy o wprowadzonym w życiu prywatnym i zawodowym rytmie, który rządzi każdym jego dniem; wartościach, którymi kieruje się w swoim życiu; zarządzaniu firmą; kierunkach i strategii działania; czynnikach motywujących oraz powodach podjęcia decyzji o zdobyciu tzw. dużej Korony Ziemi, dziewięciu najwyższych szczytów na wszystkich kontynentach.
W jaką stronę zmierza rozwój produktów Microsoft Dynamics?

Microsoft Dynamics 365 zrywa z tradycyjnym dla systemów klasy ERP podziałem funkcjonalnym. Zmienia się też rola partnerów wdrożeniowych rozwiązania rodziny Dynamics. Niezależnie jednak od rozwoju nowej platformy – bazującej na Microsoft Azure – kontynuowany będzie rozwój oprogramowania Microsoft Dynamics NAV. O nowym sposobie działania opowiedziały Magdalena Krachel, Partner Sales Executive w polskim oddziale firmy Microsoft oraz Marta Osiak, Dynamics NAV Department Director w firmie EIP.
Rozwój technologii i sposobów finansowania muszą iść w parze

O możliwych sposobach finansowania projektów IT i konieczności ich dostosowania do wymagań działów biznesowych magazynowi ITwiz opowiedział Paweł Prasuła, prezes zarządu EIP.
Check your inbox for a subscription confirmation email.
By confirming your subscription you will receive the latest content published on this website and consent to your information being securely processed and stored.