Co w 2017 roku przygotuje dla nas Cisco?

Co w 2017 roku przygotuje dla nas Cisco?

Cisco zje duży kawałek tortu rynku cybersecurity

Rynek security jest jednym z najbardziej fragmentarycznych subrynków teleinformatycznych. Obecnie jest on wart aż 75 miliardów dolarów, ale nadal żaden z działających na nim vendorów nie jest bliski dwucyfrowej liczbie! Cisco od lat szukało nowych rozwiązań i inicjatyw security, jednak nie były one wykorzystywane. W świecie IT nic nie znika, dlatego teraz firma ma asa w rękawie i może wykorzystać swój największy atut, czyli dominację w rozwiązaniach sieciowych.

Cisco będzie kontynuować świetną passę w rozwiązaniach collaboration

Szeroki wachlarz możliwości Webexa jest znany chyba wszystkim, ale dopiero Spark szczerze zachwycił ekspertów. Po wypuszczeniu tej w pełni zintegrowanej chmury wykorzystującej hardware oraz software możemy spodziewać się naprawdę przełomowych narzędzi do komunikacji biznesowej. Liczymy, że stanie się to już w najbliższych miesiącach.

Cisco zacznie kojarzyć się nam z analityką

Kiedy przywodzi się na myśl narzędzia analityczne, nazwa tej firmy jest często pomijana. Niesłusznie, ponieważ w ostatnich latach analytics stał się jednym z głównych komponentów strategii amerykańskiego giganta. Oprócz Tetration, analityka pojawia się w IoT, collaboration, rozwiązaniach sieciowych oraz security. W tym roku zgromadzone dane firma wykorzysta do jeszcze lepszego wyróżnienia się z ofertą i zostawi w tyle małych graczy.

Cisco zainwestuje jeszcze więcej w swoich najlepszych inżynierów

Ciągłe zmiany i dynamiczny rozwój technologii sprawiają, że przed inżynierami nieustannie stawiana jest coraz wyższa poprzeczka. Firma znana jest ze świetnie wyspecjalizowanej i przeszkolonej kadry, która orientuje się na rynku nowinek IT. W tym roku będzie podobnie, ponieważ szczególnie w branży technologicznej specjaliści z umiejętnościami przystającymi do potrzeb rynkowych są czymś, co dodaje wiatru w skrzydła.
Related Stories
CISCO DNA - Pełna programowalność, automatyzacja, prywatność i bezpieczeństwo?

Instynktownie odróżniamy rzeczy dobre od złych, stale się uczymy i wiemy, dokąd zmierzamy. Czy sieć może być równie inteligentna? Zadając sobie to pytanie, Cisco Systems rozpoczęło prace nad koncepcją intuicyjnej sieci. 20 czerwca tego roku zaprezentowało najnowsze osiągnięcia w technologiach sieciowych określane mianem innowacji dekady. Inżynierowie Cisco wypracowali schemat sieci, które potrafią uczyć się, rozpoznawać intencje i zapewnić bezpieczeństwo swoim użytkownikom. Tomorrow starts here.
Cisco ASAP, czyli nowa uniwersalna architektura dla centrów danych 

Konkurencja nigdy nie śpi! Każda firma lub przedsiębiorstwo, która chce przetrwać na rynku, nieustannie musi się doskonalić i przystosowywać do zmieniających się warunków. W branży IT oznacza to transformację technologiczną na wszystkich frontach.
Cisco DNA - Digital Network Architecture

Według danych IDC (Worldwide Digital Transformation Spending Guide) do 2019 roku cyfryzacja biznesu przyniesie korzyści rzędu 2,1 biliona dolarów. Cisco Systems opracowało innowacyjne rozwiązania, które przystosowują sieć do ery cyfrowej i rozwiązują problemy związane z rozproszoną technologią oraz stale rosnącą liczbą urządzeń podłączonych do sieci. 
VersaStack: unikalne połączenie rozwiązań Cisco i IBM

Stworzona – we współpracy Cisco i IBM – oferta łączy najlepsze w swojej klasie systemy serwerowe, rozwiązania sieciowe i pamięci masowe. W jaki sposób VersaStack umożliwia sprawną transformację infrastruktury IT, niezbędną w świecie bezkompromisowych potrzeb biznesowych, stałej presji kosztowej i ciągłej zmiany opowiedział Paweł Korzeniewski - Key Account Manager w EIP.
Check your inbox for a subscription confirmation email.
By confirming your subscription you will receive the latest content published on this website and consent to your information being securely processed and stored.